Для реконструкції дощової каналізації на ж/м Лівобережний-2 обрали пластикові труби польського виробництва

Вони мають жорсткий каркас, не деформуються, не піддаються корозії.

У Дніпрі розпочато реконструкцію мереж дощової каналізації на території житлового масиву Лівобережний 2.Роботи обмежені провулком Крушельницької, Донецьким шосе та вул. Богомаза.

Це дозволить збільшити кількість дощоприймачів і підключити їх до дренажної системи міста. Тож після злив вода буде стікати до зливоскидової системи, а не стоятиме калюжами у дворах.

«Сьогодні ми реконструюємо колекторну мережу, весь вузол якої потім під’єднаємо до загального колектору зливоскидової каналізації. Нині Існуючі тут дощоприймачі не підключені до загальної дренажної системи міста. Майже сорок років мешканці житлового масиву Лівобережний -2 не мали зливової каналізації, тому що при будівництві масиву за радянських часів дощоприймачі зробили, але не під’єднали до загальної системи збору води. Тобто, вони існували, накопичували в собі воду, але вона нікуди не стікала. Тож тут постійно була проблема з підтопленням. Всі ці роки вода просто накопичувалась в ґрунті , нині ми вирішуємо цю проблему», - зазначив під час виїзної пресконференції 31 липня заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

Для реконструкції обрали пластикові труби польського виробництва. Вони мають жорсткий каркас, не деформуються, не піддаються корозії, а також при монтажі таких труб виключено потрапляння до них сміття – йому просто ніде там «зачепитись», тож в трубах не будуть утворюються засмічення.

«На даній ділянці був усього один дощоприймач, під час реконструкції до нього буде додано ще чотири. Також змонтуємо каналізаційні колодязі, які дозволять правильно обслуговувати труби. Замінити плануємо 245 метрів труби», - говорить представник підрядної організації Ірина Румянцева.

Завершити реконструкцію мереж планують за два місяці.

«Протягом семи років, що я тут мешкаю, тут після дощу збирається дуже багато води. Це створює незручності для маленьких дітей або літніх людей – їм важко обходити такі калюжі. Величезна подяка тим, хто зараз реконструює мережі. Це дуже добре, що вирішують питанням зливоскидів, бо коли йде дощ, то просто ріки води тут стоять», - говорить місцева мешканка Вікторія Лущинська.

«Ремонт системи однозначно потрібен, тому що як навіть маленький дощик – під під’їздом справжнє озеро з води. Дуже рада, що розпочались ремонтні роботи», - говорить місцева мешканка Вікторія Образцова.

«Величезні калюжі тут були все моє життя, дуже довго стоїть у дворах вода після злив. Нам, стареньким важко пересуватись по калюжах, молодим матусям з візочками складно, та і загалом, кому подобається мочити ноги, коли йдеш на роботу або додому? Тож якщо цього не буде, нам облаштують дощоприймачі – ми будемо дуже раді і дуже вдячні», - говорить місцева мешканка Віра Іващенко.

Після проведення ремонтних робіт комунальники приведуть до ладу територію, де вони працювали.