Дніпровська дитяча музична школа №14" виграла судову боротьбу: після двох років судових процесів школа зберегла приміщення

Після тривалої боротьби у судах, через два роки "Дніпровська дитяча музична школа №14" нарешті може спокійно продовжувати уроки у власному приміщенні. Про це повідомляє "Дніпро Оперативний" із залу Центрального апеляційного господарського суду. 

Ще у грудні 2021 року приватним нотаріусом було зареєстровано право власності на приміщення дніпровської дитячої музичної школи № 14 за ЖБК без достатніх правових підстав для здійснення реєстраційних дій. Зауважимо, що міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа №14" департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради розташований у даних приміщеннях ще з 1983 року. 

У 2022 році за рішенням Господарського суду Дніпропетровської області нежитлові приміщення передали у власність ЖБК та зобов'язали музичну школу переїхати. З того дня співробітники та учні школи перебували під загрозою виселення. Та, якщо б це сталося, діти були б вимушені покинути навчання, а школі довелося б шукати нове приміщення. 

Згодом Дніпровська міська рада звернулась із позовом до суду з вимогами скасувати рішення, однак спроба повернути право власності закладу виявилася невдалою. На цьому боротьба не закінчилася, міськрада подала апеляційну скаргу до Центрального апеляційного господарського суду та попросила ухвалити нове рішення. З 14 квітня 2024 року школі дозволили продовжувати заняття, однак спроби ЖБК забрати займані приміщення продовжувались. 

Так, 7 листопада у Дніпрі на черговому засіданні Центрального Апеляційного господарського суду у справі поставили вирішальну крапку. Приміщення музичної школи залишаються у власності школи.

Я дуже вдячна юристам та адвокатам Дніпровської міської ради, які захищали нашу справу. І так, ми задоволені висновком. Оскаржувалось 4 приміщення у справі, три приміщення вже ухвалено за ДМР, - прокоментувала рішення суду директорка Дніпровської дитячої музичної школи №14 Наталія Томак.

Наталія наголосила, що завдяки юристам, адвокатам та департаменту гуманітарної політики ДМР, навчання не зупинялось під час судових процесів.