Повернувся на щиті: на Донецькому напрямку загинув герой з Кам'янського

photo_2024-04-05_16-32-52

Війна забирає найкращих синів і доньок, які захищають нас та нашу землю від російських окупантів. Вони борються за свободу, незалежність та мирне майбутнє нашої держави. Так, стало відомо, що на війні загинув військовий з Кам’янського. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на голову Кам’янської міської ради Андрія Білоусова.

Стало відомо, що захищаючи українську землю від загарбників, загинув головний сержант Олексій Бистрий. Це сталося 26 липня 2022 року в бою поблизу населеного пункту Нескучне на Донеччині.

Олексій народився у тодішньому Дніпродзержинську. У 2008-2009 роках чоловік проходив строкову військову службу. У 2019 році закінчив Технологічний коледж Дніпровського державного технічного університету.

З 2015 по 2021 рік Олексій перебував на контракті у Збройних Силах України. Був учасником АТО/ООС. Нагороджений орденом «За мужність» III ступеню. Далі чоловік тривалий час працював на ПрАТ «Камет-сталь». А у перші дні повномасштабного вторгнення став на захист України.

У чоловіка залишилися мати, три брати та сестра.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та усім тим, хто колись знав захисника, справжнього патріота своєї країни, який самовіддано боронив нашу землю від російських загарбників до останнього подиху. Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять Герою.

За матеріалами Наше Місто.