Повернувся на щиті: на війні загинув Герой з Кам’янського

photo_2024-03-19_10-35-27

Війна забирає найкращих воїнів, українців, які захищають нас та нашу землю від російських окупантів. Вони борються за свободу, незалежність та мирне майбутнє нашої держави. Так, стало відомо, що на війні загинув військовий Кам’янського. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на голову міської ради Кам’янського Андрія Білоусова.

Стало відомо, що захищаючи нашу країну загинув Олександр Шпакович. Це сталося 12 березня поблизу населеного пункту Роботиного, що на Запоріжжі.

Олександр Шпакович народився 22 листопада 1977 року у тодішньому Дніпродзержинську. Після закінчення школи він вчився у ПТУ №69. Потім тривалий час працював на ПрАТ «Дніпровагонмаш». Проте мирне життя закінчилося, коли розпочалася широкомасштабна війна.

У квітні 2022 року Олександр приєднався до лав Національної гвардії України та боронив українську землю від загарбників.

У нього залишилися дружина, три доньки, три сини, батько та сестра.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та усім тим, хто колись знав захисника, справжнього патріота своєї країни, який самовіддано боронив нашу землю від російських загарбників до останнього подиху. Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять Герою.

За матеріалами Наше Місто.