Син залишився сиротою: на війні загинув 52-річний герой із Кривого Рогу

2024-01-18-14.22.07

На Дніпропетровщині повідомили трагічну новину. Війна забрала захисника України, який боровся за нас та нашу землю, – передає «Наше Місто».

Стало відомо, що в бою за Батьківщину загинув військовий, стрілець-санітар з Кривого Рогу Сергій Онофрійчук. Йому навіки залишилося 52 роки.

Криворіжець Сергій Борисович навчався у Криму, там він здобув спеціальність «Механізація сільського господарства» у Кримському технікумі. Далі чоловік проходив військову службу. У 1999 році Сергій, вже отримавши фах техніка-механіка, прийшов на Південний ГЗК. Там він працював на дробильній фабриці №1 слюсарем черговим з ремонту устаткування.

Далі чоловік працював на спорідненому підприємстві, але з 2004 року повернувся до ПівдГЗК, де й працював до мобілізації.

Сергій Онофрійчук загинув 14 січня в бою з окупантами. Це сталося в районі населеного пункту Очеретино Донецької області.

Круглою сиротою залишився єдиний син Сергія. Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та усім тим, хто знав воїна, справжнього патріота і захисника нашої країни. Вічна пам’ять Герою.

За матеріалами Наше Місто.