Війна забирає найкращих: загинув герой з Кривого Рогу

431968104_432876172577606_7134736895552909190_n

Війна забирає найкращих синів і доньок, які захищають нас та нашу землю від російських окупантів. Вони борються за свободу, незалежність та мирне майбутнє нашої держави. Так, стало відомо, що на війні загинув військовий з Кривого Рогу, – передає «Наше Місто» з посиланням на АрселорМіттал Кривий Ріг.

До Дніпропетровщини надійшла трагічна звістка. На війні загинув захисник Сергій Мартинюк. Це сталося 6 березня поблизу Орлянки Куп’янського району Харківської області. Чоловік загинув у бою, захищаючи свою рідну землю.

У мирному житті Сергій працював на підприємстві АрселорМіттал. Він був заступником начальника з виробництва РМЦ-3. Чоловік мав безліч перспектив і всі шанси на подальший розвиток, але все змінилося, коли розпочалося повномасштабне вторгнення росії в Україну. Війна забрала у нього усі життєві плани.

Начальник з виробництва, а якому працював Сергій, згадує загиблого як світлу людину і професіонала, який постійно розвивався і вдосконалювався, а до того ще й сприяв розвитку інших.

«П’ять років він пропрацював саме у нашому цеху, встиг стати авторитетом для своїх колег. Він швидко опанував нюанси нашого технологічного процесу, міг дати влучну і вчасну пораду, підтримати, допомогти, підказати. Добрий, відкритий, завжди у гарному настрої, відповідальний, щирий. Ще багато теплих слів можна сказати про цю людину, але, на жаль, він їх вже не зможе почути. У наших серцях завжди житиме пам’ять про Сергія Мартинюка», – говорить начальник РМЦ-3 Андрій Караман
У чоловіка залишилися дружина та троє дітей.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та усім тим, хто колись знав захисника, справжнього патріота своєї країни, який самовіддано боронив нашу землю від російських загарбників до останнього подиху. Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять Герою.

За матеріалами Наше Місто.