Як волонтери Дніпра наближають Перемогу: "Стоятимемо до останнього"
24 лютого 2022 року життя українців розділилося на “до” і “після”. Російська війна жорстоко увірвалася в мирні будні, змушуючи людей шукати порятунку, втрачати домівки, близьких, звичний уклад життя.
Дніпро, як одне з найбільших міст України, прийняло на себе удар тисяч людей, які рятувалися від обстрілів з Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей. Місто стало форпостом на сході України, де вирує життя, попри близькість ворога. Як волонтерський рух об’єднав дніпрян та мешканців області, розповідає “Наше місто”.
Народження волонтерського руху
Перші дні війни стали справжнім викликом для Дніпра. Тисячі людей потребували їжі, одягу, ліків, житла. Влада міста не могла впоратися з таким напливом переселенців самотужки. Тоді на допомогу прийшли волонтери.
Згуртовані, небайдужі люди об’єдналися, щоб допомогти тим, хто цього потребує. З’явилися сотні волонтерських організацій, які координували свої дії, щоб максимально допомогти людям.
Волонтери Дніпра взяли на себе різні напрямки допомоги:
Гуманітарна допомога: збір та роздача їжі, одягу, ліків, предметів першої необхідності.
Психологічна допомога: підтримка людей, які пережили жахіття війни, втрату близьких, домівки.
Медична допомога: допомога у шпиталях, збір коштів на ліки та медичне обладнання.
Допомога переселенцям: пошук житла, працевлаштування, оформлення документів.
Інформаційна допомога: розповсюдження правдивої інформації про війну, протидія ворожій пропаганді.
Волонтери – це турбота
Волонтери Дніпра – люди різного віку, професій, соціального статусу. Їх об’єднує одне – щире бажання допомогти, зробити все можливе, щоб підтримати людей у скруті.
Продовження читайте за посиланням.