Covid-19: у якій зоні опинився Дніпро

Новости 7 сентября 2020, 18:27
Всупереч заявам областної влади Дніпро залишається у зеленій зоні. Проте, кожного дня цифри можуть змінюватись через те, що пацієнти одужують або госпіталізуються до лікарень.

Про це повідомили у Департаменті охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради.

Мешканці міста мають розуміти, що саме від їх відповідальності залежить рівень епідемічної небезпеки, наголошують у департаменті.

На сьогодні клінічна лікарня 21
завантажена на 41,6% та КНП "Міська клінічна лікарня 16" ДМР - на 22%.

Нагадаємо, що у місті опорними по боротьбі з COVID-19 є:
клінічна лікарня 21, КНП "Міська клінічна лікарня 16" ДМР, КНП "Міська клінічна лікарня № 8" ДМР та КНП "Міська дитяча клінічна лікарня № 6" ДМР .

На боротьбу с коронавірусом Дніпро виділив 98 млн. гривень з резервного фонду та закупив все, що потрібне для лікування цього захворювання, починаючи від медикаментів і розхідних матеріалів до медичного обладнання.