Філатов розповів, які проекти закінчать у Дніпрі цього року

Город 28 марта 2019, 18:50

Міський голова Дніпра Борис Філатов розповів про дедлайни та плани на цей рік. Про це він сказав в рамках інтерв’ю порталу «ЧЕСНО».

—Традиційне питання дедлайни і плани Філатова на нинішній рік?

— Цьогоріч ми хочемо домучити все, що ми не домучили в минулі роки. Я вже впевнений, що до кінця року ми закінчимо Набережну на Перемозі – наш довгобуд. Нарешті, ми "доб'ємо" міст у зв'язку зі зміною підрядників. Він уже в робочому стані, тобто конструктив там зроблено, – треба доперекласти асфальт і деформаційні шви. Це питання літа.
Цьогоріч, я гадаю, ми закінчимо на Сонячний тролейбусну лінію.

Розумієте, я вже починаю боятися щось говорити, тому що в процесі стикаєшся не тільки з недобросовісністю виконавців і відвертим ідіотизмом підрядників, але ще і дуже багато вилазить прихованих дефектів.

Також є ваші колеги, журналісти, вони починають писати, що щось мер наобіцяв. І виходить так: не говориш – значить не інформуєш громаду, не маєш прозорості влади, а починаєш щось говорити – значить не виконуєш обіцянки. Тому я намагаюся говорити більш-менш обтічно: сто разів уже наступили на міну, і помилки краще не повторювати.

На Західному ми будемо робити сквер. Планів багато – і дитячі садки, і школи-тисячники, і величезні кількості ремонтів. І той самий стадіон, я думаю, що до жовтня ми не зевершимо, але до травня (2020 року – прим. ред.) закінчимо. Тобто ми займаємося. Але я ж кажу, пообіцяєш зробити в жовтні, а зробиш в листопаді, – і тобі вже пишуть, що ти десь набрехав, у тебе невиконання обіцянки, і тебе вже десь опублікували. Так краще вже й не говорити.

Повне інтерв’ю читайте тут.