В Дніпрі нагородили понад 200 учнів та вчителів

В Дніпрі нагородили понад 200 учнів та вчителів

Город 23 мая 2019, 13:41

«Ми щороку влаштовуємо такий захід, тому що вважаємо, що праця вчителів дуже почесна, але, водночас, дуже й дуже важка, адже потрібно виховувати гідне майбутнє покоління. Відзначаючи педагогів та їхні досягнення, ми хочемо, щоб якомога більше людей знали про них і пишалися ними. Сьогодні ми хочемо подякувати вчителям за виховання молоді, учням – за їхні старання та великі досягнення та, звісно ж, їхнім батькам, які змогли прищепити дітям бажання не просто вчитися, а йти набагато далі шкільної програми», – зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Під час заходу першими привітали переможців і лауреатів конкурсу «Учитель року – 2019». Шістнадцятьом педагогам вручили планшети та сертифікати: за перше місце – на 7000 грн, за друге – на 6000 грн, за третє – на 5000 грн. Лауреати конкурсу отримали сертифікати на 3000 грн. Людмила Бондаренко – переможниця міського етапу конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Географія». Вона вже понад 17 років викладає у школі № 122. Каже: на конкурс ішла заради нових знань і вражень.

«Наразі це моя найвища нагорода. Я йшла на конкурс не заради перемоги чи участі. Для мене це була можливість поспілкуватися з креативними людьми, отримати нову корисну інформацію та досвід. На мій погляд, людина, яка здобуває звання «Учитель року», повинна йти у ногу з часом, адже світ не стоїть на місці, а ще – знаходити спільну мову з дітьми», – сказала Людмила Бондаренко.

Іще 39 педагогів, які підготували переможців міського та обласного етапів предметних олімпіад, нагородили сертифікатами на 2000 грн. 

На заході також були присутні 53 переможці обласних олімпіад із різних предметів, 21 переможець обласних конкурсів Малої академії наук, 22 переможці всеукраїнських та міжнародних конкурсів (автори робіт з 3D-моделювання, пристроїв для глухонімих, проектів з безпеки руху). 

Єгор Коваленко, учень 8 класу хіміко-екологічного ліцею, здобув перемогу на міській та обласній олімпіадах з хімії. На підготовку до випробувань у хлопця пішло багато часу, а головними помічниками були вчителька та батько. 

«Найскладніше – це велика кількість теорії. Крім того, за шкільною програмою на олімпіадах майже немає завдань. Щоб перемогти, потрібно було читати багато додаткової літератури. Найголовніше – не хвилюватися, потрібно пробувати, дізнаватися нове, працювати над собою, а в разі невдачі все одно продовжувати йти вперед», – розповів Єгор Коваленко.

Без уваги не залишилися й батьки учнів. Усі вони отримали вітальні листи від міського голови Бориса Філатова. 

Новости