Олександр Санжара: "50 рокiв — це визначна дата"

Олександр Санжара: "50 рокiв — це визначна дата"

Фото Город 24 мая 2019, 07:35

Індустріальний район міста Дніпра відзначає своє 50-річчя.

23 травня біля Палацу культури «Металург» для містян влаштували розважальну програму. На гостей чекали святковий концерт за участю творчих колективів міста, зона професій Industrial ProfiLand, майстер-класи для дітей і дорослих.Також тут відкрили арт-об’єкт «Індустріальне серце Дніпра». Це кована скульптура, яку зробили дніпровські майстри. На виготовлення об’єкта їм знадобилося декілька місяців. 

З нагоди свята секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара привітав мешканців району та вручив подяки від міського голови Бориса Філатова.

«Район – це люди, які в ньому мешкають, працюють і дбають про нього. 50 років – це визначна дата. Силами міської влади тут було відремонтовано проспект Миру, який дуже подобається місцевим мешканцям. Відновлюємо дороги та будинки. У планах – запустити нові тролейбусні маршрути. А ще привели до ладу пляж у парку Сагайдак, де полюбляють відпочивати всі мешканці лівобережної частини міста. Ще один великий проект – це індустріальний парк, який дасть нові робочі місця дніпрянам. Дякуємо вам від усієї міської влади, від міського голови за вашу роботу та відданість», – зазначив Олександр Санжара.

Як відомо, до складу району входять житлові масиви Лівобережний-3, Калинівський, проспект Петра Калнишевського, вулиці Осіння, Байкальська, Дніпросталівська, Сухомлинського, проспект Слобожанський, мікрорайон Самарівка. В Індустріальному районі Дніпра мешкає 128 тис. осіб.