В Новокодацькому парку відбулися благочинні заходи

Новости 27 мая 2019, 14:44

Мешканці дитячого будинку, які пересуваються за допомогою милиць чи на візках, нажаль, не можуть дістатись парку самотужки. То ж віпочинок вихідного дня доводиться для них організовувати, що й зробив Олег Григорук.

Новокодацький парк давно вже є одним з улюблених місць відпочинку серед містян. Діти, люди похилого віку, зовсім малюки та дорослі — майже усім подобається прохолода, приємні алеї або атракцони парку. Не виключеня — і діти з інвалідністю, з рештою, вони в першу чергу звичайні діти, які потребують розваг, веселощів і турботи. Депутат міської ради давно опікується закладом, і не дуже афішує цей факт.

е не привід для політичного піару. Я просто приїжджаю до них, допомагаю самому закладу, бо в них поточних потреб вистачає. А малі, — вони ж не винні, що народилися із страшними недугами, — в кого ДЦП, в кого важка форма сколіозу. Але ж дитинство у всіх однакове і одне, — хочуть жити звичайним життям, хочуть морозива, на гойдалки та атракціони, — мають мати! І якщо я можу у цьому допомогти – роблю!», — розповів Олег Григорук.

І хоча злива трохи змінила плани дітей — замість гойдалок і човников якийсь час довелося провести під деревами — настрій це не зіпсувало. Діти сміялися та теревеніли з депутатом, немов старі друзі. Тай чому "немов"? Судячи з усього, Олега Григорука вони знають давно і спілкуються з ним абсолютно вільно. І він щиро допомагає дітям чи то забратись на гойдалку, чи кудись дійти.

Окрім візиту дітей з інвалідністю, в цей уикенд в Новокодацькому парку проходила ще й доброчинная акція, кошти з якої будуть направлені на реабілітацію дітей з ДЦП: благодійна барахолка "Своє для своїх". Цього разу тут можна було купити як звичайні речі для дітей та підлітків, так і одяг та аксесуари від українських дизайнерів. До речі, вихованці інтернату могли обрати собі щось до смаку повністю безкоштовно!

Не обійшли добрі справи і Льодову арену — одну з улуюблених частин Новокодацького парнку. Там пройшов благодійний концерт "За життя!": учасники театру льодових мініатюр "Кристал" виступили заради Альони Ветренко — вихованки колективу, якій потрібна грошова допомога в боротьбі з лейкозом.

Як каже директорка Молодіжного парку, Валерія Пашко, ці вихідні — не виключення, бо благодійні акції є одним з найважливіших напрямкі роботи.

Фото: "Наше Місто"