В неділю дніпрян чекають на інклюзивному фестивалі до Дня захисту дітей

В неділю дніпрян чекають на інклюзивному фестивалі до Дня захисту дітей

Город 27 мая 2019, 15:19

В неділю, 2 червня, у Дніпрі відбудеться інклюзивний фестиваль до Дня захисту дітей. Всі заходи орієнтовані в тому числі і на дітей з обмеженими можливостями.

Триватиме свято з 10:00 до 19:00. Фестиваль відбудеться за підтримки Дніпровської міської ради.

«На фестивалі будуть спільні веселі активності для діточок з інвалідністю та без, які сприяють руйнуванню меж і бар'єрів, що існують у нашому суспільстві. Буде змагання з волейболу сидячи. Це професійний вид спорту, який входить до програми Паралімпійських ігор. Зіграти у нього зможуть усі охочі», – зазначив тренер-викладач Дніпропетровського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», представник ГО «Рівні Можливості» Олексій Харламов.

Крім волейбольного турніру, у програмі фестивалю – кріо-шоу, анімаційні заходи та конкурси від організаторів і волонтерів. Також будуть адаптовані спортивні майданчики.

«Усі локації, які працюватимуть на фестивалі, буде адаптовано для дітей з особливими потребами. Молодіжна рада бере активну участь у фестивалі: там будуть волонтери, які допомагатимуть учасникам заходу протягом усього дня», – додала директор Молодіжного центру Дніпра Ірма Нініашвілі.

Взяти участь в інклюзивному фестивалі можуть усі охочі. Вхід на захід вільний.

Новости