В Дніпрі демонтували кіоск, в якому незаконно продавали алкоголь

В Дніпрі демонтували кіоск, в якому незаконно продавали алкоголь

Новости 28 мая 2019, 17:02

Сьогодні, 28 травня, у Дніпрі демонтували кіоск, у якому зафіксували продаж спиртного після 22:00. Тимчасова споруда розташовувалася за адресою: бульвар Слави, 50.

«Під час рейдів інспектори разом із поліцією зафіксували у цьому кіоску факт продажу алкогольних напоїв у нічний час. Було складено відповідний адміністративний протокол. Власникові цієї споруди 10 квітня було вручено припис щодо правопорушення. Також йому було відведено достатньо часу для того, щоб вивезти товар, особисті речі та власноруч прибрати тимчасову споруду. Оскільки з боку власника не було жодних дій, кіоск демонтують примусово», – розповів юрист комунального підприємства «Благоустрій міста» Павло Потапчук.

Коли тимчасову споруду завантажили на платформу, біля автівки з’явився власник кіоску. Чоловік розповів, що продаж алкоголю у заборонений час був поодиноким випадком. Мовляв, продавчиню, яка тоді працювала, вмовили місцеві.

У цьому році це вже 11-й демонтований кіоск. За весь час із вулиць міста прибрали 111 наливайок і споруд, де продавали спиртні напої у заборонений час. Обмеження на торгівлю алкоголем після 22:00 у Дніпрі запровадили рішенням міської ради.