У Дніпрі у новій пішохідній зоні висадять десятки платанів та тис (ФОТО)

У Дніпрі у новій пішохідній зоні висадять десятки платанів та тис (ФОТО)

Новости 5 июня 2019, 10:42

У Дніпрі розпочали роботи з капітальної реконструкції частини вулиці Короленка від проспекту Дмитра Яворницького до вулиці Челюскіна. Про це повідомили у прес-службі Дніпровської міськради.

За словами начальника управління інфраструктури міста департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Петра Шматченка, спершу на ділянці переноситимуть та переукладатимуть мережі водопостачання та водовідведення, газопровід, електричні мережі та мережі зв’язку.

«Після заміни мереж тут покладуть тротуарну плитку, висадять десятки нових дерев (платанів та тис). За проектом, на цій частині вулиці планується зробити бульвар із двома фонтанами, зонами відпочинку, новим освітленням, облаштованими велодоріжками», – розповів Петро Шматченко.

Також він пояснив, щоб капітально відремонтувати небезпечний колектор і застарілі комунікації, на цій частині вулиці Короленка довелося прибрати старі та пошкоджені дерева. Замість них тут висадять 70 нових дерев та кущів.

Роботи з реконструкції триватимуть до кінця року. Впродовж цього часу рух транспорту містом здійснюватиметься за встановленими схемами організації дорожнього руху, узгодженими з патрульною поліцією.

Новости