Сьогодні у Дніпрі вперше стартує туристичний форум (ПРОГРАМА)

Сьогодні у Дніпрі вперше стартує туристичний форум (ПРОГРАМА)

Город 7 июня 2019, 08:25

7-8 червня у Дніпрі вперше відбудеться масштабний туристичний форум. У програмі - жваві дискусії, пізнавальні семінари, цікаві презентації. Взяти участь у форумі запрошують усіх бажаючих. Вхід вільний, повідомила радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ольга Горб. 

«Дніпропетровщина – надзвичайно приваблива у туристичному сенсі область. Вона має цікаву історію, унікальні архітектурні пам’ятки, прекрасну природу. Але, на жаль, потенціал нашого краю досі не розкритий. Навіть місцеві мешканці здебільшого не знають про ті місця, які варто побачити, не кажучи вже про туристів з інших міст чи країн. Протягом двох днів форуму разом з експертами будемо говорити про розвиток туризму на Дніпропетровщині. А ще -  презентуватимемо найцікавіші локації, де можна провести своє дозвілля», - сказала Ольга Горб.

Туристичний форум «DniproRegion» розпочнеться 7 червня о 12:00. Буде зустріч з американським істориком, професором Йохананом Петровським-Штерном у центрі Менора.  З 15:00 до 20:00 відвідувачів запрошують до Музею українського живопису на дискусії. Зберуться науковці, журналісти, екскурсоводи, представники органів влади та підприємці. Говоритимуть про те, як зробити регіон туристично привабливим, що таке бренд Дніпра та області, який історичний спадок має Дніпропетровщина.

8 червня о 10:00 розпочнуться презентації найцікавіших туристичних місць області. У той самий час стартують семінари з маркетингу, архітектури, розробки та впровадження регіональних туристичних маршрутів.

Детальна програма форуму тут.