Поліція організувала дітям екскурсію на кінний завод

Город 7 июня 2019, 10:49

З нагоди літніх канікул петриківські поліцейські ювенальної превенції  організували для дітей, батьки яких опинилися у складних життєвих обставинах, екскурсію до місцевого кінного племінного заводу. Про це йдеться у повідомлені ГУ Національної поліції України в Дніпропетровській області.

- 37 хлопців та дівчаток з радістю взяли участь у  пізнавальному заході. Вони дізналися, що на  території кінного заводу мешкають коні породи французький сель, бельгійська теплокровна, вестфальська та голштинська. Дітям було цікаво дізнатися, як вирощують та тренують породистих коней. – йдеться в повідомленні.

Також, окрім скакунів, дітям запропонували познайомитися із іншими  мешканцями  розпліднику - страусами, фазанами,  рідкісними голубами, коровами, свинями і козами. Найсміливішим під наглядом дорослих дозволили проїхатись на конях верхи.