В Закарпатських медичних ралі-2019 команди з Дніпропетровщини зайняли призові місця

Новости 10 июня 2019, 17:09

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook директор Обласного центру медицини катастроф Радій Шевченко.

В цьому році в Закарпатських медичних ралі взяли участь три команди Дніпропетровської області, і всі вони зайняли призові місця в різних дисциплінах.

"Всі три команди області вибороли призові місця в різних конкурсах Закарпатських медичних ралі-2019. Набуті знання та досвід передаватимуться працівникам "швидкої" у рідній Дніпропетровщині та з часом трансформуються у врятовані життя! Низький уклін всім причетним! Велика дяка за підтримку команд директору Суперздрава Наталья Будяк!" — написав Радій Шевченко.