В Дніпрі обмежують рух вантажівок

В Дніпрі обмежують рух вантажівок

Город 11 июня 2019, 15:35

Обмеження розповсюджується на транспорт фактичною масою понад 24 тони та навантаженням на вісь 7 тон. Вантажівкам забороняється користуватись автомобільними дорогами загального користування Дніпропетровської області (під’їзні шляхи до м. Дніпро) в денну пору доби при температурі повітря понад 28 градусів за Цельсієм.

Заборона відповідає вимогам законів України «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги», постанови Кабінету Міністрів України № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» та на рішенню Дніпровської міської ради. Про таку заборону на дорогах розміщені відповідні дорожні знаки. Контроль за рухом автомобільного транспорту здійснюють патрульні поліцейські.

При перевищенні зазначеної денної температури водіям великовантажних транспортних засобів пропонується здійснювати відстій до падіння температурних показників.

На Запорізькому шосе це можна зробити на ділянці від в’їзного знаку до вулиці Панікахи, на Полтавському – від знаку до вулиці Передової, на Донецькому – від знаку до вулиці Березинської, на Криворізькому – від знаку до військової частини. На Синельниківському напрямку – вулиця Маршала Малиновського від Усть-Самарського до Самарського мостів, проспект Слобожанський — від в’їзного знака в місто до вулиці Василя Сухомлинського.