Всеукраїнський фестиваль блогерів «Дніпровський пост» можна дивитися онлайн

Город 14 июня 2019, 10:18

УВАГА! III Всеукраїнський фестиваль блогерів «Дніпровський пост» можна дивитися онлайн. Цьогоріч фестиваль набув розширеного формату. Окрім популярних блогерів мережі Facebook, до панелей «Дніпровського посту» долучаться топові дописувачі інших популярних Інтернет-платформ.

Цього року фестиваль триватиме з 14 по 16 червня. Участь у ньому візьмуть близько ста блогерів у різних Інтернет-сегментах. Найбільш розлогою стане платформа Facebook. Усі три дні вона працюватиме в Музеї українського живопису. Тут обговорюватимуть останні зміни в політичній площині, події на Сході, інформаційну війну, а також аналізуватимуть реформи в країні.

Отже, урочисту церемонію відкриття фестивалю 14 червня о 18:30 дивіться на головній сторінці офіційного сайту Дніпровської міської ради у розділі "Звернення міського голови" та телеканалі «ДніпроTV», а палкі дискусії – 15 та 16 червня на офіційному сайті міської ради (розділ - звернення міського голови) та YouTube «ДніпроTV» з 11:00 за посиланнями:

День перший

День другий