У Дніпрі врятували чоловіка, що стрибнув з мосту

Город 14 июня 2019, 12:26

Завдяки злагодженим та оперативним діям патрульних Дніпра вдалося врятували 70-річного містянина.

Сьогодні вдень, спецлінії 102 надійшло повідомлення від небайдужого перехожого, який розповів, що невідомий чоловік щойно стрибнув у воду з мосту. Негайно, поліцейські повідомили інформацію у радіоефір, викликали карету швидкої медичної допомоги та рятувальників.

На місці поліцейські роти з обслуговування водних об'єктів разом із бригадою водолазів дістали з води чоловіка та надали йому домедичну допомогу.

Пояснити причину свого вчинку громадянин не зміг через шоковий стан. Медики госпіталізували чоловіка до лікарні з попереднім діагнозом: політравма, закрита травма живота та з ушкодженням правого передпліччя.