18 червня відбудеться відкрите обговорення програми КП «Дніпроводоканал»

18 червня відбудеться відкрите обговорення програми КП «Дніпроводоканал»

Город 17 июня 2019, 09:49
Завтра, 18 червня, відбудеться відкрите обговорення по схваленню інвестиційної програми КП «Дніпроводоканал». Про це йдеться в повідомленні підприємства. 
 
- 04 червня 2019 року відбулось засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на якому було схвалено проект постанови «Про схвалення інвестиційної програми Комунального підприємства «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради на 2019 рік».

У відповідності до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866, повідомляємо про проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП, яке відбудеться 18 червня 2019 року о 10:00 годині за адресою вул. Троїцька, 21А. - повідомляють в КП.

Повідомлення НКРЕКП про схвалення проекту постанови «Про схвалення інвестиційної програми Комунального підприємства «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради на 2019 рік» розміщено на офіційному сайті Національної комісії за наступним посиланням.