Завтра дніпрян запрошують приходити на роботу з собаками

Завтра дніпрян запрошують приходити на роботу з собаками

Новости 20 июня 2019, 11:45

Цьогоріч VII Всеукраїнський день “Візьми собаку на роботу” відбудеться 21 червня. Організатори запрошують долучатися усіх господарів чотирилапих.

Всеукраїнська акція “Візьми собаку на роботу” розвиває дружню до тварин інфраструктуру в українських містах, пропагує забезпечення комфортних умов перебування домашніх улюбленців в офісах і має на меті змінювати статус чотирилапих у суспільстві.

До акції вже долучилось 343 людини з 65 міст. Найактивніші в цій акції мешканці Києва, Дніпра, Запоріжжя, Львова, Харкова, Чернігова та Вінниці. Всі бажаючі можуть зареєструватись за посиланням: http://dogatwork.com.ua/ та отримати рекомендації, як підготуватись до робочого дня з улубленцем, що потрібно з собою мати і облаштувати офісний простір. Реєстрація також дає можливість взяти участь в розіграші 100 кг корму та інших призів.

Ця традиція зародилася 17 років тому у США. У нас ця практика відносно нова. Вперше в Україні акція відбулася у 2013 році з ініціативи компанії Kormotech та бренду преміум харчування “КЛУБ 4 ЛАПИ”. У 2018-му до проекту приєдналися понад 248 компаній з 53 міст України.

Більше інформації можна отримати на сторінці організаторів