Сьогодні ввечорі на дніпровському пляжі пройде воркшоп "Безпечний відпочинок"

Город 21 июня 2019, 12:25

Проект "Відповідальне Батьківство" запрошує усіх дорослих та дітей відвідати воркшоп "Безпечний відпочинок" на самому березі Дніпра, на пляжі парку Сагайдак (Воронцовському).

Про це повідомляє прес-служба поліції Дніпропетровської області.

Під час воркшопу патрульна поліція проведе заняття на такі теми:

- "Велосипедисти в місті" правила дорожнього руху для водіїв двоколісного транспорту;

- "Дитина в авто влітку" Інформація для дорослих, які перевозять дітлахів пасажирів.

Державна Служба з надзвичайних ситуацій представить майстер-класи:

- "Безпека на воді" майстер клас з надання першої допомоги людині, яка потопає;

- "Відпочинок у лісі" правила протипожежної безпеки на відкритому повітрі влітку.

Дніпровський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги надасть корисну інформацію:

- "Подорожі з дитиною" інформація для батьків, що збираються з дитиною у закордону поїздку.

Під час проведення воркшопу працюватиме Громадська Приймальня, де кожен громадянин зможе звернутися з заявою або повідомленням про подію до поліцейських ювенальної превенції, а також отримати безкоштовну юридичну консультацію з сімейних питань у адвокатів БВПД

Початок о 18.00. Участь безкоштовна.