Володимир Зеленський  взяв під особистий контроль розслідування вибуху на дитячому майданчику в Дніпропетровській області

Володимир Зеленський взяв під особистий контроль розслідування вибуху на дитячому майданчику в Дніпропетровській області

Новости 2 июля 2019, 17:05

Шестеро дітей, які постраждали внаслідок вибуху на дитячому майданчику у селі Пашена Балка Дніпропетровської області, отримують усю необхідну допомогу. Вони перебувають у  дитячій обласній лікарні у Дніпрі. Президент України Володимир Зеленський, який наразі здійснює візит до Канади, взяв ситуацію під особистий контроль. Про це після наради в Дніпропетровській обласній державній адміністрації повідомив т. в. о. голови Дніпропетровської ОДА Дмитро Батура. 

 «Нині постраждалим від вибуху надають усю необхідну медичну допомогу. Президент знає про ситуацію і взяв під контроль розслідування трагедії. Він вважає неприпустимим, коли на смітнику діти знаходять снаряд і граються ним на дитячому майданчику. Глава держави підкреслив, що мають бути з’ясовані всі обставини трагедії та притягнуті до відповідальності винні особи», – наголосив Дмитро Батура. 

 Найменшому постраждалому п’ять років, найстаршому – 16.

«Двоє хлопців – у реанімації в тяжкому стані. У них – мінно-вибухові травми, проникаючі поранення. Дітей вже прооперували, – повідомив в. о. директора Дніпропетровської дитячої обласної лікарні Олександр Хитрик. – Ще четверо дітей у стані різної тяжкості – у травматології. У них переломи та осколки. Двох із них також прооперували».

Нагадаємо, 1 липня, близько 20:00, у селі Пашена Балка Дніпропетровської області стався вибух. На дитячому майданчику розірвався снаряд, який діти принесли зі смітника, що поруч. Ведеться слідство.

«Глава держави підкреслив, що повинні бути з’ясовані всі обставини трагедії і притягнуті до відповідальності винні особи», — сказав Батура.