Бур'ян замість котелень, вартістю понад 5 мільйонів гривень

Бур'ян замість котелень, вартістю понад 5 мільйонів гривень

Город 3 июля 2019, 09:31

У Дніпрі притягнуто до відповідальності директора підприємства за будівництво «уявних» котелень на більш ніж 5 мільйонів гривень.

Про це повідомляють у відділі розслідування економічних злочинів поліції Дніпра.

Слідчими відділу було виявлено, що на місці де приватне підприємство-підрядник нібито побудувало дві твердопаливні модульні котельні за 5 300 000 гривень, немає нічого крім бур`яну. Наразі завершено розслідування щодо директора підприємства-підрядника за привласнення грошових коштів громади м. Дніпра в особливо великих розмірах.

Під час розслідування встановлено, що між одним з комунальних підприємств м. Дніпра та підприємством приватного сектору, за результатами проведених тендерів було укладено договори на будівництво двох твердопаливних модульних котелень загальною вартістю 5 300 000 гривень.

У подальшому, службові особи підприємств підписали між собою звітні документи щодо поставки складових частин котелень та їх монтажу на відведених для цього майданчиках. Поставку та монтаж було оплачено з міського бюджету, підприємство-підрядник використало отримані кошти для ведення господарської діяльності.

Однак на місці, де згідно документів вже збудовано котельні, до цього часу знаходяться зарослі травою пустирі.

На даний час слідчими притягнуто до кримінальної відповідальності за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України директора підприємства-підрядника.

Прийнято заходи для повернення коштів, якими заволодів злочинець, а також продовжено розслідування щодо інших службових осіб, які взяли учать у схемі з розкрадання бюджетних коштів.