Адвокатеса незаконно заволоділа нерухомістю у центрі Дніпра

Адвокатеса незаконно заволоділа нерухомістю у центрі Дніпра

Новости 5 июля 2019, 08:42

Київська місцева прокуратура № 10 відправила до суду обвинувальний акт відносно адвокатеси, яка у 2016 році за попередньою змовою з групою осіб, використовуючи підроблені документи, заволоділа правом власності на об’єкти нерухомого майна, чим завдала збитків фізичним особам на загальну суму майже 10 млн. грн. Про це йдеться в повідомленні прокуратури Київа.

За словами речниці столичної прокуратури Надії Максимець, адвокатеса у змові з юристом одного з підприємств, замовила та використала у шахрайській схемі підроблені правовстановлюючі документи на приміщення магазину та квартиру, що розташовані у центрі Дніпра.

Шахрайські дії зловмисниці кваліфіковано за ч. 3 ст. 358 КК, ч. 3 ст. 27 ч. 2 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 209 та ч. 4 ст. 358 КК України.

Обвинувальний акт стосовно другого фігуранта на даний час також розглядається у суді.

За вчинення вказаних злочинів, передбачено покарання у виді позбавлення волі строком до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатись певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.