Зеленський пообіцяв Дніпру кошти на аеропорт

Зеленський пообіцяв Дніпру кошти на аеропорт

Новости 12 июля 2019, 15:13

12 липня Володимир Зеленський перебуває з робочою поїздкою у Дніпрі, де він ознайомився з планом реконструкції міжнародного аеропорту, основна складова якої – будівництво нової злітно-посадкової смуги.

Про це повідомляє прес-служба Президента.

Главі держави представили три варіанти реконструкції летовища. Було відзначено, що найбільш прийнятним є проект, який передбачає будівництво злітно-посадкової смуги на місці старої. Інші варіанти містили пропозицію зведення смуги на новій території, що вимагало додаткової роботи з відведення земель, а отже, збільшення вартості проекту та термінів.

«Ми зробимо й допоможемо вам. Кошти будуть, бо ми розуміємо, що таке для міста-мільйонника аеропорт», – сказав Президент.

Нова злітно-посадкова смуга, що відповідатиме сучасним стандартам, матиме довжину 2900 м з можливістю подовження до 3200 м.

Для будівництва нової смуги на місці старої потрібно півтора-два роки. Тендер на розробку проекту реконструкції комплексу аеропорту у Дніпрі планується на наступному тижні, приблизна загальна вартість реконструкції – 2,9 млрд грн.