У Дніпрі жінка хотіла помститися колишньому і сама попала до поліції за хуліганство

У Дніпрі жінка хотіла помститися колишньому і сама попала до поліції за хуліганство

Город 23 июля 2019, 12:47

Хотіла помститися колишньому співмешканцю - патрульні склали протокол

20 липня, близько опівдня, спецлінії 102 зателефонувала жінка і повідомила, що її співмешканець чинить сварку та намагається побити її. Патрульні попрямували за вказаною заявницею адресою. Втім, її там не знайшли. Жінка сказала, що пішла до подруги і скоро повернеться. Поліцейські ж поспілкувалися з мешканцями вулиці. Ті пожалілися охоронцям порядку, що заявниця опівночі розкидувала сміття по вулиці. Коли громадянка повернулася її попросили надати пояснення щодо цього факту.

Жінка відреагувала бурхливо - лаялася, чіплялася до сусідів та не реагувала на зауваження поліцейських. Втім, зізналася, що розкидала сміття навмисне аби помститися своєму колишньому співмешканцю, і насправді останній раз сварилася вона з ним місяць тому, а зателефонувала до поліції, бо дізналась, що чоловік ночував у іншої жінки.

Незважаючи на такі пристрасті поліцейські склали на громадянку адміністративні матеріали за порушення правил благоустрою та вчинення дрібного хуліганства, а такожа за завідомо неправдивий виклик спецслужб.