Поліцію просять посилити патрулювання спальних районів міста

Новости 23 июля 2019, 18:47

Мешканці Дніпра просять поліцію Дніпра организувати патрулювання спальних районів міста у зв'язку з підвищенням криміногенної ситуації. Про це йдеться у петиції "Патрулювання спальних районів міста силами Національної гварції" на сайті петицій.

"За останні роки криміногенна ситуація у районах міста значно погіршилася. Скоєно багато нападів на людей, пограбувань, розпиваються спиртні напої у громадських місцях, здійснюється продаж алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім. На кожному кроці завуальовано працюють точки з ігровими автоматами.
Вимога до керівників міста, спільно з Національною поліцією та Національною гвардією забезпечити патрулювання міста, особливо спальних районів, для поліпшення громадського порядку." - йдеться в повідомленні.

Дата початку збору підписів:

До кінця збору підписів залишилось:

Станом на 23 липня петицію підписали 888 осіб з 1000 необхідних.

Підписати петицію можна тут.