Борис Філатов про розслідування справи ремонту Центрального мосту: «Я хотів би, щоб сім'ю Мішалових посадили до в'язниці»

Борис Філатов про розслідування справи ремонту Центрального мосту: «Я хотів би, щоб сім'ю Мішалових посадили до в'язниці»

Город 1 августа 2019, 15:00

Генпрокуратура, НАБУ, СБУ та департамент захисту економіки Національної поліції «розклали на атоми» перебіг ремонту Центрального мосту у Дніпрі. За результатами перевірок правоохоронці не виявили порушень з боку чиновників міськради Дніпра.

Натомість після звернення мера Бориса Філатова до прокуратури директор колишньої фірми-підрядника, котра пов’язана з родиною екссекретаря міської ради В’ячеслава Мішалова, перебуває під домашнім арештом.

«Ще буде окрема історія, як ми з ними розбиратимемося. Я говорю це відкрито: я хотів би, щоб сім'ю Мішалових посадили до в'язниці. Ба більше, є близько семи кримінальних справ стосовно моста», - заявив мер в одному з коментарів у першому випуску youtube-проєкту «Запитай Філатова».

Для обрання нового підрядника проводили міжнародний тендер. Згідно із законодавством, така процедура триває 45 днів.

«Нині ми знаходимося із запізненням, але загалом - у календарному плані, котрий передбачає проєкт. Я розумію людей, які втомилися на це все дивитися. Але, думаю, що найбільш втомлена людина стоїть зараз перед вами», - додав мер Дніпра.

Подивитися повний випуск програми «Запитай Філатова» можна тут.