У Дніпрі управління созахисту вимагає стягнути більш ніж 1,5 мільйони гривень з Дніпровського національного університету

У Дніпрі управління созахисту вимагає стягнути більш ніж 1,5 мільйони гривень з Дніпровського національного університету

Город 2 августа 2019, 10:17

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара завищував ціни на проживання в гуртожитках. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на ухвалу Господарського суду Дніпропетровської області.

У тексті ухвали вказано, що управління соціального захисту населення Соборної районної (УСЗН) у місті Дніпрі ради вимагає стягнути з Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 1 690 396 гривень. УСЗН повідомляє, що за результатами проведення зустрічних звірок за період з 1-го січня 2015 року по 31 грудня 2018 року встановлено, що в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара відбулось завищення пред’явлених до відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, що призвело до надмірного перерахування УСЗН житлової субсидії.

На думку управління, переплата сталася внаслідок завищення вартості проживання у гуртожитках ДНУ через включення до складових тарифу видатків на застосування тарифу на послуги з утримання будинкових споруд та прибудинкових територій.

Підготовче засідання щодо розгляду цієї справи призначено на 6-те серпня.