У Дніпрі запрошують на «Тіні старого міста»

У Дніпрі запрошують на «Тіні старого міста»

Город 8 августа 2019, 09:22

8 серпня о 18-00 у Севастопольському парку (вул.Севастопольська,11, збір у центрального входу- безкоштовна екскурсія «Тіні старого міста- Севастопольський парк».

Про це повідомляють у прес-службі Дніпровської міськради.

Спікерами виступлять:

- Олександр Харлан, доцент кафедри архітектурного проектування і дизайну Придніпровської державної академії будівництва та архітектури;
- Людмила Загоскіна, представник громадської організації "Дивна Україна".

Довідка: У рамках акції «Дніпряни за збереження культурно-історичної спадщини міста» Туристичний Інформаційний Центр м. Дніпро у кооперації з ГО «Дивна Україна» запрошують містян на безкоштовну екскурсію Олександра Харлана.

Сучасна територія Севастопольського парку позбавлена своєї первинної історії. Ціла епоха викреслена з її контексту і зараз це просто меморіальний парк. У результаті нестачі інформації виникає загроза некоректного використання даної території при створенні нових об'єктів у майбутньому.

Олександр Харлан, досліджуючи цю тему, напрацював унікальний матеріал і охоче поділиться ним з небайдужими жителями нашого міста. Тож на екскурсію чекають усіх, хто любить, цінує і береже своє місто!