Заступник Бориса Філатова нагородив комунальників за оперативну ліквідацію наслідків негоди

Город 8 августа 2019, 16:41
Бориса Філатова нагородив комунальників Дніпра за оперативну ліквідацію наслідків негоди 8 серпня.

Заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко вручив комунальникам і співробітникам ДТЕК «Дніпровські електромережі» подяки міського голови за оперативну ліквідацію наслідків негоди, що вирувала 4 серпня. Нагороди отримали 12 працівників комунальних підприємств «Гідроспоруди», «Міськсвітло», «Дніпровський електротранспорт» та 4 працівники ДТЕК.

«Хочу подякувати вам за злагоджену роботу, особливо під час останньої негоди. Комусь може здатися, що нічого страшного у місті не відбулося, проте я бачив, що будь-які несправності ви ліквідовували за 30-40 хвилин. Дякуємо вам!», - зазначив Михайло Лисенко.

Нагадаємо, 28 липня мер Борис Філатов вручив подяки міського голови  двом співробітникам інспекції з питань контролю за паркуванням. Розпорядження підписане 25-го липня. За цим же розпорядженням нагородили сьогодні й комунальників.