Дніпровський лікар став кращим в Україні

Город 12 августа 2019, 17:00

Великого та неперевершеного Івана Івановича Жердєва вітаємо з нагородженням Орденом святого Пантелеймона в найпершій та найголовнішій номінації — Кращий Лікар України! Він виборов цю високу нагороду у дуже достойних і поважних колег, він став першим. Шана і честь!», — написав лікар.

Іван Жердєв працює завідувачем відділення травматології та ортопедії обласної клінічної лікарні імені Мечникова. Кандидат медичних наук. Лікар-ортопед-травматолог вищої категорії. Заслужений лікар України з 1994 року. Спеціалізація з ортопедії-травматології. За лікування поранених у 2015 році Іван Жердєв був нагороджений ордером «За заслуги» III ступеня.

Великого та неперевершеного Івана Івановича Жердєва вітаємо з нагородженням Орденом святого Пантелеймона в найпершій та найголовнішій номінації - Кращий Лікар України! Він виборов цю високу нагороду у дуже хдостойних і поважних колег, він став першим. Шана і честь!