У Дніпрі на 2020 запанували запуск місяцехода

У Дніпрі на 2020 запанували запуск місяцехода

Город 16 августа 2019, 11:00

3 серпня 2019 року КБ «Південне» відвідали представники компаній-членів Moon Village Association (MVA, Асоціація «Місячного селища») з Великої Британії та Об'єднаних Арабських Еміратів. Предметом інтересу гостей були питання співпраці у сфері освоєння Місяця.

Засновник та директор компанії Spacebit (Велика Британія) Павло Танасюк — виходець з України. У 2020 році його компанія планує запустити на природний супутник Землі малогабаритний місяцехід. Мета місії — дослідження місячної поверхні й печер, пошук корисних копалин.

В обговоренні також взяла участь менеджер з питань космічних проектів компанії ElseCo (ОАЕ) Хелен Танг. Варто відзначити, що ElseCo — один із лідерів на ринку страхування космічних ризиків.

Гостей ознайомили з розробками КБ «Південне» з освоєння Місяця та навколомісячного простору. Вони також відвідали нові виробничі й випробувальні ділянки КБ «Південне», ознайомилися з діяльністю КБ у різних сферах.

Іноземні колеги висловили намір продовжити пошук взаємовигідних шляхів співпраці та запросили представників КБ «Південне» взяти участь у низці заходів, що присвячені науковим і прикладним перспективам освоєння космічного простору, планет та об'єктів Сонячної системи.

 Нагадаємо, що про створення Асоціації місячного поселення (MVA) було проголошено на Міжнародному астронавтичному конгресі (IAC) в жовтні 2017 року в м. Аделаїда (Австралія). КБ «Південне» приєдналося до Асоціації в якості інституційного члена у 2018 році. На цей час MVA нараховує близько 150 членів із понад 34 країн з усього світу. Штаб-квартира Асоціації базується у Відні (Австрія).

***

August 13, 2019, representatives of the member companies of Moon Village Association (MVA) from Great Britain and United Arab Emirates visited Yuzhnoye State Design Office. Their point of interest was a Moon exploration collaboration.

Company SpaceВit (Great Britain) founder and director Pavlo Tanasyuk is a native of Ukraine. In 2020, his company plans to launch a small lunar rover onto the Earth's natural satellite. Moon surface and caves exploration and mineral prospection are the mission goals.