На Дніпропетровщині поліція зібрала значний врожай конопель

На Дніпропетровщині поліція зібрала значний врожай конопель

Город 21 августа 2019, 09:15

На трьох полях сільськогосподарського призначення у П’ятихатському районі Дніпропетровської області поліцейські виявили 20 ділянок розміром 5*5 метрів з коноплями. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Дніпропетровської області.

Правоохоронці вирвали та знищили 1694 рослин конопель, їх зразки направили на експертизу. Ділянки з коноплями виявили співробітники управління протидії наркозлочинності Дніпропетровської області спільно з відділом Аеропідтримки управління моніторингу та аналітичного забезпечення  Департаменту патрульної поліції України 19 серпня під час запланованої аеророзвідки земель. 

На даний час встановлені фермери, у користуванні яких перебували земельні ділянки з соняшником. Заходи поліції направлені на встановлення особи, яка посадила та обробляла заборонені нарковмісні рослини.

Після проведення відповідних досліджень за даним фактом буде відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування снотворного маку чи конопель).

Нагадуємо, що до кінця вересні на Дніпропетровщині триває комплекс оперативно-профілактичних заходів «МАК», направлений на виявлення та знищення нарковмісних рослин.