На працівників інспекції з питань благоустрою під час виконання службових обов’язків було скоєно напад

На працівників інспекції з питань благоустрою під час виконання службових обов’язків було скоєно напад

Город 21 августа 2019, 17:36

Днями працівники інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради під час проведення перевірки виявили порушення правил благоустрою міста: фасад закладу на проспекті Слобожанському, 89 був розписаний рекламою наркотиків. Інспектори зайшли всередину, аби залишити припис, і побачили підпільний салон гральних автоматів.

У ньому знаходилося двоє: дівчина представилася адміністратором, а невідомий чоловік сказав, що має довіреність представника цього закладу. На запитання інспекторів про вид діяльності салону, чоловік відреагував агресивно із використанням ненормативної лексики, після чого почав виганяти їх, застосовуючи силу. Співробітники інспекції викликали патрульну поліцію.

Все, що відбувалося, відзнято на офіційну камеру, яка увімкнена в інспекторів увесь робочий день. Переглянути подробиці інциденту можна на особистій сторінці у «Фейсбук» начальника інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Руслана Мороза https://www.facebook.com/ruslan.moroz77/posts/1322759344547418