Прийом колій на металобрухт організували прямо на станції

Город 10 сентября 2019, 11:04

На Дніпропетровщині на залізничній станції облаштували незаконний пункт прийому металобрухту, куди зокрема здавали порізані рейки.

Пункт виявили на станції Мудрьона біля Кривого Рогу у гаражі, розташованому в 30 метрах від колії,  повідомили в прес-службі "Укрзалізниці".

При огляді було знайдено близько 30 м порізаних рейок, маневровий карликовий світлофор, елементи вантажного вагона, 8 костилів та ін., - йдеться у повідомленні.

Працівники воєнізованої охорони залізниці затримали трьох безробітних і передали їх правоохоронцям.

У незаконних пунктах прийому металобрухту за вкрадені деталі грабіжники отримують кілька десятків гривень, а відновлення пошкодженого обладнання коштує залізниці в сотні разів більше, - наголосили в УЗ.

Нагадаємо, що станом на середину серпня з пасажирських поїздів викрали інвентарю на загальну суму близько 400 тисяч гривень.