Спортсменки з Дніпра стали призерками з міжнародних змагань з черлідингу «SAMCHEOK WORLD BEACH CHEERLEADING OPEN MASTERS-2019»

Спортсменки з Дніпра стали призерками з міжнародних змагань з черлідингу «SAMCHEOK WORLD BEACH CHEERLEADING OPEN MASTERS-2019»

Новости 10 сентября 2019, 15:47

У місті Самчхок (Республіка Корея) закінчилися міжнародні змагання з черлідингу «Samcheok World Beach Cheerleading Open Masters-2019». Україну представляли спортсменки з Дніпра (команда спортивного клубу «Арена»). Дівчата здобули призові місця у складній та видовищній дисципліні «Performance Cheer».

Зокрема, дует спортсменки команди «Alive Cheer» школи № 134 Дар‘ї Ганущак і спортсменки зі школи № 2 Юлії Старикової у віковій категорії «юніори» здобув 2-ге місце. А дует керівника СК «Арена» Ліни Курдаченко та тренера з черлідингу у школах № 51, 62, 89 Вікторії Науменко у віковій категорії «мастерс» виборов 3-тє місце.

 Для черлідерів з Дніпра це неабияке досягнення. Саме спортивний клуб «Арена» отримав запрошення на чемпіонат світу у Республіці Корея, здобувши право бути представником України на міжнародних змаганнях після приголомшливих яскравих виступів на чемпіонаті Європи у 2018 році (м. Ден-Бош, Нідерланди) та 2019-му (м. Гейдельберг, Німеччина). Там дівчата з Дніпра запам’яталися яскравими виступами і посіли призові місця у командних номінаціях.

Вітаємо спортсменок із високими результатами!