Масштабний святковий концерт на День міста у Дніпрі зібрав понад 20 тисяч глядачів

Масштабний святковий концерт на День міста у Дніпрі зібрав понад 20 тисяч глядачів

Город 15 сентября 2019, 09:00

Увечері 14 вересня на головній сцені Дніпра влаштували масштабний концерт. Послухати пісні відомих українських співачок Jerry Heil та Олі Полякової зібралися більш ніж 20 тисяч людей.

«Дніпро, я люблю тебе! Повторю ті слова, котрі щоразу говорю на цій сцені: відпочиваймо, веселімося, бережімо комунальне майно!» – сказав міський голова Борис Філатов.

Зранку свій черговий День народження Дніпро зустрічав насиченою програмою святкувань.

Так, у середмісті провели «Битву хорів» і Всеукраїнський фестиваль духових оркестрів, а під час карнавалу «I love Dnipro» вулицями пройшли рекордні для міста 13 337 людей у різноманітних костюмах. Їх супроводжував понад десяток карнавальних рухомих платформ.

Також на Фестивальному причалі підбили підсумки Всеукраїнського турніру зі стронгмену: за звання «Найсильнішої людини України-2019» змагалися кращі атлети з різних куточків країни. А ще дніпряни та гості міста побачили Відкритий чемпіонат України з drag racing. Крім цього, на сцені біля театру ім. Т. Шевченка виступили зірки 80-х – всесвітньо відомий гурт «Baccara».

Загалом протягом святкової суботи у місті кожен міг знайти розваги на свій смак.

«Чудовий день у нашому Дніпрі. Настрій чудовий. Погода, емоції - все на рівні. Дякуємо за це свято», – поділився враженнями дніпрянин Олег.

Чимало містян чекали на головний концерт вечора.

«Хочемо поспівати та потанцювати. Знаєте, є в цьому щось особливе – коли ти разом із величезним натовпом співаєш усім знайомі пісні. Це як родинна традиція», – переконані сестри Ганна та Олена.