Борис Філатов: у Дніпрі запустили оновлений тролейбусний маршрут № 14

Борис Філатов: у Дніпрі запустили оновлений тролейбусний маршрут № 14

Город 16 сентября 2019, 13:59
У Дніпрі розпочав роботу оновлений маршрут тролейбуса № 14, котрий з’єднує житломасив Сонячний із середмістям. Гілка пролягає через капітально відремонтований Центральний міст. Щоденно тут курсують 4 тролейбуси з низькою підлогою та кондиціонерами. З ініціативи мера Бориса Філатова протягом місяця вартість проїзду у 14-му тролейбусі становитиме 1 грн.
 
Ідея будівництва тролейбусного маршруту на житломасив Сонячний з’явилась ще на початку 2000-х. Однак лише два роки тому запустили маршрут № 14, котрий на той час став першою за чверть століття новою гілкою на тролейбусній мапі міста. Нині проклали майже 4 км контактної мережі. Реконструювали також і тутешню тягову підстанцію.
 
«У Дніпрі ми продовжуємо відроджувати муніципальний електротранспорт. Він комфортний та екологічний. Загалом, за останні чотири роки у Дніпрі вперше за тривалий час відкрили три нових тролейбусних маршрути. На житловий масив Парус і Сокіл зокрема», - сказав міський голова Дніпра Борис Філатов.
 
 
Так, щомісяця оновленим маршрутом планують перевозити близько 115 тис. пасажирів.
 
Тролейбус у напрямку центру міста робитиме такі зупинки: ж/м Сонячний, Універсам, парк Cагайдак, ТЦ «Вавілон», вул. Князя Володимира Великого, вул. Глінки. У напрямку житломасиву Сонячний: вул. Глінки, «Мост-Сіті», ТЦ «Вавілон», парк Cагайдак, Універсам, ж/м Сонячний.
 
Інтервал очікування у години пік становитиме 7-8 хвилин.