У Дніпрі все частіше виявляють підроблені документи на транспорт (ФОТО)

Новости 24 сентября 2019, 13:45

Патрульна поліція Дніпропетровської області виявила підробні документи на мотоцикл та автомобіль AUDI.

22 вересня близько 16 години в Індустріальному районі екіпаж помітив мотоцикл, який значився як викрадений в іншій країні. Патрульні зупинили двоколісний та перевірили документи. Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, яке передав водій, мало сліди підробки. Інформацію передали слідчо-оперативній групі Індустріального відділку поліції, яка прибула на місце.

На наступний день, 23 вересня вдень, також в індустріальному районі патрульні помітили автомобіль AUDI, водій якого порушив правила дорожнього руху. Транспортний засіб зупинили та перевірили документи. Свідоцтво про реєстрацію авто мало сліди підробки. На місце викликали слідчо-оперативну групу. Авто та документи на транспортний засіб у водія вилучили слідчі.