У Дніпрі презентували більше 600 актуальних вакансій

У Дніпрі презентували більше 600 актуальних вакансій

Новости 27 сентября 2019, 11:11

24 вересня у Дніпрі відбувся міський ярмарок вакансій для молоді та соціально незахищених верств населення, де щонайменше 400 шукачів роботи з’ясовували перспективу побудувати нову професійну кар’єру. Цього разу 30 соціально відповідальних роботодавців презентували більше 600 вакантних посад за різними професіями та спеціальностями. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної служби зайнятості.

Поспілкуватись з роботодавцями, дізнатись про актуальні вакансії, перспективу побудови нової успішної кар’єри, умови та рівень оплати праці прийшли щонайменше 400 шукачів роботи Дніпра. Крім того 30 роботодавців презентували більше 600 актуальних вакансій різного спрямування: від робітничих професій до службовців, а також роботу для осіб без попереднього досвіду.

У свою чергу, представники роботодавців, працюючи на ярмарку вакансій, позитивно оцінили новації, що впроваджують у службі зайнятості.

«На сьогоднішній день ми щоденно оцінюємо переваги співпраці з консультантами роботодавця. Це і рекрутинг, і послуги, які надаються за допомогою сучасних електронних сервісів, відеовакансії, інтерактивна Google-карта вакансій, електронний кабінет роботодавця, де зручно, не виходячи з офісу, можна подати вакансії та переглянути перелік шукачів роботи», — прокоментувала начальник служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» Олена Савченко.

Також в рамках формату заходу кожен учасник мав можливість пройти професійне тестування, отримати індивідуальну консультацію з профорієнтації, рекомендації та поради фахівців щодо організації процесу пошуку роботи і розвитку навичок самопрезентації.