У Дніпрі п'яний водій полаявся з поліцейськими, пошкодив їхнє майно та влетів у стовп

Новости 4 октября 2019, 14:35

Не зупинився на вимогу поліції та потрапив у ДТП: автомобіль ВАЗ рухався з порушенням пдр, а потім врізався в стовп. Про це повідомляє патрульна поліція Дніпропетровської області.

3 жовтня близько 1 години ночі екіпаж побачив на вулиці Мостова автомобіль ВАЗ, водій якого рухався з порушенням правил дорожнього руху. Патрульні вирішили зупинити транспортний засіб. На вимогу зупинитись водій навпаки прискорився але за кілька метрів з’їхав з дороги та врізався в стовп. Після ДТП водій намагався сховатись від правоохоронців. А коли його знайшли почав нецензурно лаятись та пошкодив технічні засоби поліцейських.

Причина таких дій стала зрозуміла під час спілкування з чоловіком. Він мав явні ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження медичного огляду громадянин відмовився.

На водія склали адміністративні матеріали за порушення правил дорожнього руху, керування в стані алкогольного сп’яніння, злісну непокору поліцейським та пошкодження майна.