У Дніпрі презентували українське кіно «Я-бот»

Город 7 октября 2019, 07:32

5 жовтня у громадському хабі Mediaprostir відбулась презентація документального фільму «Я-бот» – це-розслідування про те, як працюють українські ботоферми та хто з політиків користується їхніми послугами. Про це повідомили в Mediaprostir.

Глядачі мали змогу дізнатись деталі, як саме працюють ботоферми, хто намагається створити викривлену реальність для українського виборця, масштаби сірого ринку та вартість послуг інтернет-ботів.

Презентувати фільм в Дніпрі приїхала авторка фільму «Я – бот» Євгенія Моторевська.

Фільм викликав жваве обговорення, Євгенія відповіла на запитання залу. Зокрема обговорили можливі наслідки - юридичні та політичні. Юридично фірму, що займається подібним, можна притягти до відповідальності хіба що за несплату податків. Політичні ж наслідки залежать від поширення подібних розслідувань та реакції аудиторії, адже жоден з "замовників" послуг в фільмі - як партії, так і депутати - не визнав факт замовлення перед журналістами.