В мерії Дніпра попередили, що демонтовані споруди будут зберігатися пів року

Город 10 октября 2019, 09:23

У Дніпрі знесуть 29 гаражів по Донецькому шосе в районі будинку 131. Відповідний проєкт є на сайті виконкому.

Як зазначено у документі, демонтувати гаражі збираюся на прохання Інспекції з питань благоустрою Дніпра.

Власників вказаних гаражів зобов'язали упродовж п’яти днів із дня прийняття цього рішення демонструвати споруди своїми силами, та привести в порядок земельні ділянки. У випадку, коли це не буде виконано, інспекції з благоустрою та комунальному підприємству "Управління контролем за благоустроєм міста" доручено знести ці споруди у примусовому порядку власними силами або з залученням інших підприємств та організацій.

В документі також відзначається, що знесенні гаражі будуть зберігатися пів року, а після - будуть передані комунальній службі на утилізацію.

Повний перелік гаражів, які підлягають під знесення: