В Дніпрі впроваджують нову організацію дорожнього руху

В Дніпрі впроваджують нову організацію дорожнього руху

Новости 16 октября 2019, 13:39

Звуження смуг, каналізування потоків, влаштування острівців безпеки — про подробиці нової організації дорожнього руху повідомляють в группі Urban Dnipro на Facebook.

Оновлення, які повинні полегшити життя дніпрянам:

• На деяких вулицях КП "Дніпродорсервіс" оновило розмітку, але зробило це за новими схемами ОДР для кожної окремої вулиці. На вулиці Коцюбинського зміни найбільш разючі з-поміж інших вулиць.

• Влаштували третю лівоповоротну смугу на шляхопроводі за рахунок ширини проїзної частини — це дозволить ефективніше дозувати потік авто, що прямує з лівого берега.

• Влаштували невеликі острівці, що каналізують потоки з площі Успенської на вулицю Коцюбинського та Шолом-Алейхема. Це допоможе водіям краще орієнтуватися, що збільшить безпеку руху.

• Звузили смуги руху на Коцюбинського і Шолом-Алейхема та за рахунок цього влаштували острівець безпеки на пішохідному переході.

• Виділили лівий поворот з Шолом-Алейхема на Липинського та звузили смуги руху на перехресті.

Поки що не облаштовано пішохідний перехід через вулицю Липинського, хоча люди активно переходять там.

Ці зміни виконали швидким способом за допомогою розмітки. В подальшому потрібно буде впровадити їх фізично — за допомогою бордюрів або інших обмежувачів, що не дадуть змоги заїжджати на розмітку, оскільки наразі несвідомі водії часто грішать цим.

Можна стверджувати, що стало набагато краще та безпечніше, ніж було: насамперед водіям, але подекуди і пішоходам. Однак для велосипедистів поки нічого не змінилось.