Рятувальникі Дніпропетровщини отримали від поляків 120 тис євро

Новости 18 октября 2019, 12:44

В рамках Програми польської допомоги було профінансовано 120 комплектів засобів індивідуального захисту та спеціалізованого обладнання на загальну суму 120 000 євро.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

«Проведення підсумкових заходів в областях, які беруть участь у проекті, є чудовою можливістю підвести підсумки Ініціативи та обговорити наступні кроки, які необхідні для посилення місцевого цивільного захисту населення в Україні» — наголосили представники Республіки Польща, однієї з держав-донорів Програми «U-LEAD з Європою».

До слова, ініціатива місцевого розвитку «Вдосконалення цивільного захисту в об’єднаних громадах» Програми «U-LEAD з Європою» впроваджується спільно з Асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща. Для участі у ній було обрано 30 об’єднаних громад з 6 областей України. Основна мета Ініціативи – підтримка об’єднаних громад у процесі розвитку цивільного захисту на місцях та розробки місцевих планів управління безпекою.