Реєстратор виключив з реєстру інвесторів з Туреччини, яким належало 57% бізнесу, спричинивши цим понад 1 млн. грн збитків

Реєстратор виключив з реєстру інвесторів з Туреччини, яким належало 57% бізнесу, спричинивши цим понад 1 млн. грн збитків

Город 25 октября 2019, 08:39

Правоохоронці встановили, що у серпні 2019 року державний реєстратор виключив з реєстру прав власності інвесторів з Туреччини, яким належало 57% бізнесу. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Дніпропетровської області.

Відповідно до реєстрації 2009 року сільськогосподарське товариство належало 6 інвесторам. У 2019 році державний реєстратор виключив з реєстру чотирьох власників бізнесу і за новим записом у державному реєстрі підприємство тепер належало лише двом партнерам. Законним власникам були спричинені збитки на загальну суму понад 1 млн. гривень.

Завдяки роботі співробітників відділу боротьби з майновими злочинами в державному секторі та шахрайством Управління карного розшуку та слідчих 27-річному чоловіку повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 362 Кримінального кодексу України (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї).

За підсумком роботи правоохоронців та юстиції були поновлені права турецьких власників на свою частку сільськогосподарського підприємства - відповідний запис було відновлено у державному реєстрі.  Після викриття цього факту були скасовані й інші незаконні реєстраційні дії посадовця. Також було анульованого його доступ до держреєстру.

Наразі чоловіку обрано міру запобіжного заходу – домашній арешт. Найближчим часом кримінальне провадження буде спрямоване до суду.

Також в ході слідства встановлено, що у 2018 році підозрюваний незаконно зареєстрував комунальне підприємство, через яке було вчинено понад 2 тис. реєстраційних дій. Наразі правоохоронці перевіряють їх законність. Через порушення вимог законодавства реєстрація підприємства була скасована. Наразі за даним фактом вирішується питання про відкриття ще одного кримінального провадження.  Слідчі дії тривають.

 

Новости